Son dakika haberi: İstanbul Yenibosna'da şiddetli patlama - Son Dakika Güncel Haberler 06 Ekim 2016,
Saat 15.55 sıralarında 75. Yıl Polis Merkezi Amirliği yakınlarında bir patlama oldu

İstanbul Yenibosna'da Patlama Milliyet haber 06 Ekim 2016

Son dakika haberi: İstanbul'da patlama! Motosikletle saldırdılar...
İstanbul'daki patlamadan son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Şirinevler'de 75.Yıl Polis merkezi yakınlarında patlama meydana geldi. Saldırının bombalı araçla gerçekleştirildiği bildirildi. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. İlk gelen bilgilere göre; patlamada 1'i ağır 5 kişinin yaralandığı öğrenildi. Vali Şahin bir motosiklete yerleştirilen bombanın patlatıldığını açıkladı.

Motosikletle olay yerine gelen kasklı ve kırmızı montlu olduğu belirtilen saldırgan, motosikleti bırakarak olay yerinden uzaklaştı.

Polis ekipleri ikinci bir patlamaya karşı bölgeyi boşalttı.

İstanbul Yenibosna'da patlama meydana geldi. Patlamanın ardından çatışma ihtimaline karşılık patlamanın ardından bölgeye özel harekat polisleri ve zırhlı araçlar gönderildi. İlk gelen bilgilere göre; patlamada 1'i ağır 5 kişinin yaralandığı öğrenildi. Saldırının çok şiddetli olduğu patlama sesinin Atatürk Havalimanı'ndan da duyulduğu belirtildi.

Saat 15.55 sıralarında 75. Yıl Polis Merkezi Amirliği yakınlarında bir patlama oldu. Patlama sonrası olay yerine; bomba imha uzmanları, zırhlı araçlar ve ambulans sevk edildi. Patlamanın ardından bölgede silah sesleri yükseldi.

www.milliyet.com.tr/son-dakika-haberi-istanbul-yenibos-gundem-23...Son Güncelleme - 06-10-201634 kez gösterildi. kez gösterildi.